Varak boya  
Hitit Boya   Hitit Boya İstanbul İletişim
Web tasarım

HİTİT BOYA HAKKINDA

Hitit Boya birden çok sektörde kullanılan başta RTV2 Kalıp silikonu, varak boyaları, sim tozları, sedef ve yaldız tozları, EPDM ve olmak üzere çeşitli ürün yelpazesiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Özellikle Anadolu'da Hititlerden günümüze kadar gelen Altın varak süslemesinde kullanılan gerçek ve imitasyon altın varak kağıtları ve tozlarının satışını yapan firmamız, piyasadaki en kaliteli ürünlerinin teminini sağlamaktadır.

Şirketimizin temel amacı, müşteri talepleri doğrultusunda beklentileri en iyi şekilde karşılamak, mükemmel servis ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Misyon :

Misyonumuz; çözüm odaklı, müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlandığı, üstün kalite ve hizmet anlayışıyla Türkiye ve Yurtdışında kendi sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktır.

Vizyon :

Vizyonumuz; kaliteli ürün tedariği sağlayarak, müşterilerine en hızlı yoldan ürün ulaşımını sağlamak, ürün satışı ve sonrasında destek hizmeti vererek ürünün son tüketiciye ulaşmasına kadarki süreçte müşterinin yanında olmak ve sektöre katma değer katmaktır.

Hitit Boya
Tarihten Gelen Işık

Hitit Boya Hakkında

 
HİTİT BOYA ÜRÜNLER   İLETİŞİM
Anasayfa RTV2 Kalıp Silikonu Demiroksit Toz Boya Adres: Demirtaş Mah. Kepenekçi Sabunhanesi Sok. Sucu İş Hanı No: 19/403 Eminönü - Fatih / İSTANBUL
Telefon: (0212) 522 7181 , Fax: (0212) 522 7181, GSM: (0532) 496 9741
E-mail: hititboya@hititboya.com
Hakkımızda Varak Çeşitleri Toz Yaldız ve Sedef Boyaları
İletişim Sim Tozu Diğer Ürünler
  Pigment Boyalar EPDM
    Titra Enerji

Copyright 2024 - Hitit Boya İstanbul. Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım Ankara Web tasarım ankara